052-7052545

התקשר עכשיו

קיבוץ תל יצחק

שורשים

א' - ה' : 17:30 - 9:00

שישי : 13:30 - 9:00

טיפוח כלב - מפחית נשירה

נשירת פרווה אצל כלבים

מחזור החיים של השיער הוא כזה, שכל שערה מתבגרת, מתה, נושרת ולבסוף צומחת תחתיה שערה חדשה שגם היא תמצא את עצמה יום אחד על הספה או השטיח שלכם, זהו תהליך טבעי הנמשך כל השנה באופן הדרגתי.

טיפוח כלב - כל כך חשוב

למה טיפוח כלב הוא כל כך חשוב

עם חיינו העמוסים יותר ויותר, לפעמים פעילות שגרתית כמו טיפוח הכלב יכולה להיראות כמו מטלה כבדה.

אתנחנו יכולים אפילו להניח שטיפוח הפרווה שלו לא כל כך חשוב – אחרי הכל, הפרווה שלו נראית במצב תקין, אז למה לטרוח?   אבל טיפוח הוא כל כך הרבה יותר מאשר החלקה מהירה עם המברשת;    טיפוח קשור לטיפול בעור הכלב, בעיניים, באוזניים, בציפורניים, וכן, בפרווה.  טיפוח הוא חלק חיוני בטיפול בכלבך.

טיפוח כלב - הכרחי לכל כלב

מה זה טיפוח כלב ולמה צריך מספרה?

הנטייה הטבעית לחשוב שייעודה של מספרת כלבים הוא רק לספר את הכלב.    עם תחילת הקיץ לקבוע תור למספרה ולספר אותו הכי קצר שאפשר כדי ש 'לא יהיה לו חם'.
חשיבה זו היא טעות גדולה.    גילוח הכלב חושף אותו לשלל סכנות כמו מכות חום, מכות שמש, כוויות, וסכנת התייבשות.
לפרווה חשיבות רבה עבור הכלב היא משמשת כאמצעי הגנה עבור הכלב מפני קוצים, נשיכות, קור וחום. וגם בקיץ הכלב סובל פחות כאשר הוא עטוף בפרווה.

אם נעצור לרגע ונחשוב על זה, בעצם כל בעלי החיים בטבע נבראו עם אמצעי הגנה – פרווה, נוצות,קשקשים , קוצים וכו…

טיפוח כלב - עוזר להתמודד עם קור בחורף

איך לשמור על חום גוף הכלב בימי החורף

דמיינו לעצמכם כמה שזה לא נעים לקפוא מקור בחורף, במיוחד כאשר אתם לא מסוגלים לעשות שום דבר בקשר לזה.
למרבה הצער עבור כלבים, רבים מהם מוצאים את עצמם במצב זה כאשר הבעלים שלהם שוכחים לחשוב על הצרכים הבסיסיים שלהם … כמו "האם לכלב שלי חם מספיק?!"

בפוסט הבא ריכזתי עבורכם כמה רעיונות שכדאי לכם לשקול אם אתם חושבים שלכלב שלכם עשוי להיות קר במהלך היום או הלילה, וכיצד לשמור על חום גופם.

טיפוח כלב - רק במספרה מקצועית

איך לבחור מספרת כלבים ומה הופך מספרת כלבים למספרה מקצועית

האם יש הבדל בין מספרה מקצועית למספרה לא מקצועית לכלבים? בהחלט! מספרות רבות לכלבים בארץ אינן עוסקות בענף מהסיבות הנכונות וזה עלול לבוא לידי ביטוי ביחס לכלב שלך כמו גם בכישורים והיכולות שלהם והתוצאה הסופית.

חשוב ביותר לבחור את מספרת הכלבים שתטפל בכלב שלך  מהסיבות הנכונות.   להלן מספר טיפים שחיברתי מה הם התכונות החשובות בעיניי שרק לספרי כלבים מקצועיים יש.